HİZMETLERİMİZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

prototip-imalati

PROTOTİP İMALATI

Cad datası hazır olan ürünlerin 3 boyutlu fiziksel modellerini Firmamız bünyesinde bulunan prototip sistemleri ile renkli, görsel, fonksiyonel model hizmetleri vermektedir.

İncele
slikon-kaliplama

SLİKON KALIPLAMA

Silikon kalıplama sayesinde düşük miktardaki üretimler için pahalı ve uzun süren metal kalıp imalatı yerine bir master model kullanarak belirli adetlerde daha ucuz ve hızlı bir şekilde plastik parça imal edilebilir.

İncele
urun-tasarimi

ÜRÜN TASARIMI

Gerek teknik resim üzerinde gerekse karakalem çalışmalarında veya elde var olan bir numune üzerinden yola çıkarak seri üretime kadar olan süreçte mühendislik tasarım desteği verilmektedir. Elde edilen cad datalarının prototip modelleri yapılarak seri üretim için gerekli olan süreç tamamlanmaktadır.

İncele
urun-gelistirme

ÜRÜN GELİŞTİRME

Tasarımcı ürüne hem müşteri hem üretici gözüyle bakar ve memnuniyeti herkes için en üst seviyede tutacak kararlar verir. Her çizgi, her eğim, her dokunuş bir karardır... Prototip ve testlerinin sonuçlanmasıyla tasarım son şeklini alır...

İncele
tersine-muhendislik

TERSİNE MÜHENDİSLİK

Tersine Mühendislik ürünlerin yenilenmesinde arşivlerin oluşturulmasında kalıpların son halinin bilgisayar ortamında saklanabilmesinde, arkeolojik ve sanatsal eserlerin kopyalanabilmesi, medikal sektörde protezler yapılmasında, savunma sanayinde ürün geliştirmede v.s

İncele
3-boyutlu-tarama

3 BOYUTLU TARAMA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi nec pretium arcu. Cras mattis in libero id pharetra. In sollicitudin est eu urna gravida, at venenatis enim pharetra. Sed ut eleifend tortor.

İncele
kalite-kontrol

KALİTE KONTROL

Optik tarama sonucu elde edilen nokta bulutunun stl datasının Cad modeli ile karılaştırılmasıyle oluşan farklılıkların raporlanması ve kalite kontrol hizmeti verilmektedir. Elde edilen raporlar müşterilerimize HTML, Excell gibi genel formatlarda teslim edilmektedir.

İncele